Dotacje inwestycyjne dla mikroprzedsiębiorstw

Pragniemy przypomnieć, iż do dnia 21.12.2012 r. w województwie lubelskim trwa konkurs w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego w ramach Działania 1.2: Dotacje inwestycyjne dla mikroprzedsiębiorstw.

 

W ramach wymienionego konkursu można uzyskać nawet do 70% bezzwrotnej dotacji. Minimalna wartość wsparcia wynosi 30 tys. PLN a maksymalna nawet 1 mln PLN

Konkurs przeznaczony jest dla mikroprzedsiębiorstw  - firm zatrudniających średniorocznie nie więcej niż 10 pracowników, planujących inwestycje w następującym zakresie:

  • wyposażenie niezbędne do prowadzenia i rozwoju działalności gospodarczej lub modernizacji środków produkcji prowadzące do zwiększenia zdolności inwestycyjnej i innowacyjności przedsiębiorstwa;
  • zastosowanie i wykorzystanie technologii informatycznych i komunikacyjnych w procesach zarządzania przedsiębiorstwem;
  • dywersyfikacja produkcji zakładu poprzez jego rozbudowę celem wprowadzenia nowych produktów/usług;
  • zasadnicza zmiana dotycząca procesu produkcyjnego istniejącego zakładu, rozbudowa przedsiębiorstwa (produkcyjnego/usługowego).


Wnioski o dofinansowanie przyjmowane będą do 21 grudnia 2012.


 

Ze względu na ograniczoną ilość czasu pozostałą na opracowanie i złożenie wniosków o dofinansowanie serdecznie zapraszamy do kontaktu z Bialskopodlaską Fundacją Rozwoju w celu weryfikacji czy Państwa projekty inwestycyjne kwalifikują się do objęcia wsparciem. W przypadku zainteresowania Bialskopodlaska Fundacja Rozwoju oferuje Państwu kompleksową pomoc w opracowaniu wniosku, biznesplanu oraz niezbędnych załączników.

 

Dodano: 26 Listopada 2012
Powrót
Bialskopodlaska Fundacja Rozwoju
ul. Księcia Witolda, lok. I, 21-500 Biała Podlaska
tel. 603 928 413, 724 600 303
 www.bfr-bialapodlaska.pl      info@bfr-bialapodlaska.pl
BFR
© Copyright 2012 BFR
Odwiedziło nas 318605 osób